Квартира Тельман,
ЖК «Баггоутівський»
Розробити дизайн невеликої холостяцької квартири — це трудомістке завдання. Наш замовник зі східним корінням кілька разів на рік приїжджає по роботі в Київ із Сіетлу та зазвичай розміщується в готелях чи квартирах. Тому основним запитом на розробку дизайн-проєкту квартири в новобудові був інтер'єр за типом готельного номера.

Завданням команди студії дизайну INVERSE by Olena Mikheieva було створення ергономічної, комфортної та функціональної квартири, без надмірностей та нагромаджень у стилі Soft Minimalism.

Клієнт хотів бачити інтер'єр у темних тонах із натуральних, зносостійких матеріалів з додаванням нотки східної етнічності. «Люблю сидіти на підвіконні, пити чай біля вікна. І ось що, — кинь мені на підлогу узбецький килим, щоб душу гріло!». Такий ансамбль фарб, текстур та фактур, всупереч поширеній думці, не означає похмурість і відсутність затишку. Ці забобони давно себе зжили. Головне у сучасному інтер'єрі — це грамотно підібрати поєднання темних та світлих текстур, з використанням різних фактур.
При розробці 3D візуалізацій об'єкта, ми максимально наблизилися до очікувань клієнта, спроектували її в темно-сірих тонах, розбавивши деревом, пастельними відтінками в текстилі та, зокрема, таким бажаним узбецьким килимом. Візуально це додало до інтер'єру комфорт та спокій. В результаті нашої роботи вийшов витриманий і з тим самим розкішний сучасний дизайн інтер'єру в стилі Soft Minimalism.

Стільниці, робоча зона кухні були зроблені з натурального каменю, на підлозі — зносостійкий керамограніт. Замість шпалер і фарбування, які більш вразливі до пошкоджень, застосували акрилові МДФ панелі soft touch у поєднанні з покриттям під дерево. І важлива складова затишку — зоноване освітлення. Воно насичує приміщення простором та світлом, підкреслюючи найменші деталі, а приглушена підсвітка по периметру, реалізована за допомогою стельового тіньового профілю, наповнює його інтимом та спокоєм, ніби запалюються десятки свічок.

Кухня-вітальня вийшла просторим місцем відпочинку, а темні відтінки каменю та стінових панелей надали приміщенню шлейф таємничості та багатий вигляд. На, здавалося б, невеликій площі, ми змогли організувати місця для зберігання та розмістили всю техніку завдяки вбудованому монтажу.

До речі, вбудований монтаж дозволив нам сховати буквально за стіну кондиціонери, щоб вони не вносили дисгармонію в інтер'єр. Реалізували ми це завдяки розпашному фасаду, який у закритому стані візуально робить техніку частиною стіни.

Спальня, попри на темні тони, — втілення затишку та комфорту завдяки панелям під колір натурального дерева, просторому ліжку та облаштованому місцю біля вікна, яке стало одночасно зоною для роботи та релаксу. Високий поверх і північне розташування вікон дозволили нам відмовитися від штор та тюлі, що допомогло уникнути візуального нагромадження, покращити інсоляцію та зберегти відчуття простору в спальні.

Оскільки квартира невелика, але за проєктом вийшла красивою та місткою — всі меблі, навіть м'які, були спроектовані під індивідуальне виготовлення за розробленими кресленнями студії дизайну INVERSE by Olena Mikheieva.