Bacardi-Martini Ukraine
БЦ "Карнегі"
Bacardi-Martini Ukraine

Загальна площа: 450 м2
Дизайн-проект: Олександр Ремізовський.
Реалізація: генпідрядна компанія ТРК Інжиніринг

У своїй роботі ми намагаємося завжди йти від звичайних і простих рішень. І реалізація даного дизайн-проєкту відкрила двері для нових можливостей: впровадження цікавих рішень та ідей.

Бажанням клієнта, при розробці планувального рішення, було організувати функціональний бар в офісному приміщенні для регулярного навчання співробітників та проведення дегустації новинок. Робота з цим проєктом супроводжувалася низкою нестандартних для офісу рішень: необхідно було обладнати барну станцію, комфортний мікроклімат, потрібним чином адаптувати інженерні системи.

При цьому, при оформленні простору необхідно було максимізувати його функціональність і розширити вільну зону. Такого ефекту ми вирішили досягти за допомогою розсувних перегородок. За допомогою них ми поділили приміщення на 2 незалежні функціональні зони: переговорна кімната, бар або аудиторія для проведення масових заходів.
При роботі над даним проєктом ми зіткнулися зі складністю: у приміщенні потрібно було забезпечити вентиляцію, повне кондиціонування, а також вирішити проблему з надходженням гарячої води.

Для цього було прийнято низку дій з розробки та узгодження проектних рішень з компанією, що експлуатує бізнес-центр.

У результаті робіт клієнт отримав функціональний, стильний і затишний офіс, який був визнаний кращим офісним приміщенням тижня в Києві у 2015 році. А ми ще раз переконалися, що складні та нестандартні проєкти дають набагато більше професійного зростання.