вул.Велика Васильківська, 111/113
Загальна площа: 97 кв.м

Дизайн-проєкт закладу Pita Kyiv, який знаходиться в одному з найжвавіших місць у центрі Києва, ми зробили зухвалим, затишним та водночас консервативним.

«Інтер'єр Pita Kyiv повинен бути таким, щоб наш відвідувач прийшов, відчув смак ізраїльської кухні та життя в цілому, перейнявся антуражем і пішов, щоб повернутися знову» — таким хотів бачити громадське харчування наш замовник до того, як команда студії дизайну INVERSE приступила до роботи.

Загалом завдання було у тому, щоб створити не просто колоритний та сучасний дизайн інтер'єру в стилі Grunge, але й зробити приміщення, де будуть поєднуватися традиції та сучасність, автентична атмосфера та натуральність текстур. Тому ще на етапі розробки 3D візуалізацій ми запропонували клієнту використовувати в інтер'єрі такі матеріали: бетон, дерево, метал, шкіру та живі рослини.
Напевно, варто було почати з того, що нам належить зробити з занепалої і напівзруйнованої повоєнної будівлі з кривими стінами та стелею приємний та затишний заклад на 30 місць, де хочеться не лише перекусити, а й затриматись з друзями. Від нас чекали такого дизайнерського рішення, де кожен зміг би знайти свій улюблений куточок. Цього ми досягли шляхом різноманітних меблевих рішень, зонованого освітлення, а також неонових хитромудрих фраз, які читаються тільки у відображенні дзеркала, як у відомому творі «Аліса в Задзеркаллі». Цей прийом став оригінальною фотозоною. Перше, що зі входу впадає у вічі — це бар-стійка з натурального дерев'яного масиву у вигляді величезних брусів з випаленим на них логотипом закладу, який символізує гарячу, щойно з печі, піту. Тепле домашнє світло сочиться з двох підвішених до стелі брусів. Над кожним столиком продумані джерела світла цікавих форм, які зроблені з різноманітних матеріалів. Одні посадкові місця для швидкого перекусу освітлюють металеві світильники, виконані за індивідуальними кресленнями, інші — підвісні скляні світильники, а над столами для компаній ми передбачили світильники з архітектурного бетону. Основним освітленням є накладні стельові трекові системи. Все це доповнюється м'яким теплим підсвічуванням у зоні бар-стійок.

Незвичайним рішенням декору стін стали двері зі справжнього металевого контейнера, між якими «голі», фактурні цеглини пофарбовані в оксамитово-зелений колір. Пожвавлює весь цей метал зелень, яка ніби пробивається крізь нього. Така обстановка створює атмосферу камерності та затишку.
Команда студії дизайну інтер'єрів INVERSE точно знає, що сучасний дизайн будь-якого приміщення має бути ідеально збалансованим, як ланка між людиною та природою. Повсюдне озеленення стало невід'ємною частиною дизайну Pita Kyiv. Не тільки стіни та бар-стійка потопає в зелені, а й віконна нішу прикрашена буйними рослинами. Тому ці місця стали особливо популярними, адже кому не буде приємно сидіти біля вікна, затримуючи погляд на природному краєвиді міста крізь зелень?

Особливо в закладі привертає увагу величезний мурал, на якому зображений типовий колоритний дідусь-єврей у стилі поп-арт. Так, таке цікаве поєднання бентежить, але все ж таки креативно та зі смаком, погодьтеся? Він хитро і задоволено поглядає, ніби знає всі секрети приготування смачної піти. Таким нетривіальним художнім розписом стіни ми хотіли показати ідею того, що національна єврейська кухня передається з покоління до покоління.


Процес приготування страв відвідувачі можуть побачити через скляну перегородку, вздовж якої передбачено посадкові місця. Важливо, що простір кухні ергономічний і організований дуже грамотно, з урахуванням всіх необхідних процесів. Водночас там може працювати 10 майстрів, тому дотримується не лише технологія приготування, а й швидкість подачі страв.

Авторський супровід від студії дизайну та проектного менеджменту INVERSE включає контроль реалізації: меблевих виробів за індивідуально розробленими кресленнями, декору, а також освітлення, обробки та повної комплектації об'єкта.